HİZMETLER

PLANLAMA

Mühendislik ve sistem emniyeti konusunda proje başlangıcından bitişine kadar uçtan uca planlama prosesleri oldukça büyük önem taşımaktadır.

TRY olarak çalışma alanlarınızda yaptığımız risk analizleri sonucunda ortaya çıkan riskler ve tehlikeleri, ürettiğimiz mühendislik ürünlerimiz ile ortadan kaldırarak sizlere güvenli çalışma ortamları yaratıyoruz.

Planlama, Eğitim, Ürünlerimizin periyodik kontrol ve takip proseslerini sistematik olarak sürdürmekteyiz. Çözüm önerilerimizi önlem hiyerarşisine uygun olarak sunuyor ve teknik danışmanlık rolünü üstleniyoruz.

ÇÖZÜMLER

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, eğitim çözümlerinden kalıcı yatay ve dikey yaşam hattı türlerine güvenli bağlantı ekipmanlarından özel güvenlik ağı sistemlerine kadar ihtiyacınız olan her türlü çözüm önerisini sunabiliyoruz.

LOJİSTİK

Lojistik hizmeti çoğu zaman projeler ve üretim tesisleri için karmaşık olabilir. Bu noktada ihtiyacınız olan lojistik ağımızı kullanarak doğru zamanda ve hızlı bir şekilde ürünlerimizin sevkini gerçekleştirip yaşanması muhtemel zaman kayıplarını minimize ediyoruz.

MONTAJ

Montaj çalışmaları profesyonel ekipler tarafından yapılmadığı takdirde riskin artmasına sebebiyet verdiği gibi zaman ve iş gücü kaybına da yol açmaktadır.

Profesyonel mühendis kadromuz, IRATA belgeli iple erişim uzmanı montaj ekiplerimiz ile saha keşifleri ve projeler üzerindeki çalışmalarımız sonucunda standartlara uygun bir montaj yapmaktayız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Bir çalışma alanında emniyetin sağlanması kadar önemli olan bir diğer konu da emniyetin sürdürülebilir olması ve takibinin sağlanmasıdır. Bu kapsamda TRY olarak sunduğumuz çözümlerin periyodik kontrollerin sağlanması, çalışanların yetkinlik eğitimlerinin sürekli olarak verilmesi ve raporlama sistemleri sonucunda düzeltici ve önleyici faaliyetlerin hazırlanması gibi bir çok alanda emniyeti sürdürülebilir kılmaktayız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN